Rajd na stówkę
26 września, 2022
Rajd na stówkę ostatni w tym sezonie rajd rowerowy. 30-sto osobowa ekipa na koniec sezonu zmierzyła się ze 116 kilometrowym odcinkiem na trasie Grójec – Studzianki Pancerne – Mniszew – Grójec.

Dziękujemy uczestnikom tegorocznych rajdów i wypraw za wspólnie spędzony czas.
Mamy nadzieję, że przyszły rok także okaże się fajny i ekscytujący, bo już go planujemy
Ciągle padają pytania, jak się do nas zapisać, jak rozpocząć z nami jazdę, gdzie się spotykamy i co potrzeba? Potrzebne są dwie rzeczy : rower i chęci a reszta do niczego jest Wam nie potrzebne. Siły? Każdy ma jakieś siły dlatego są różne dystanse i skale trudności tras. Dacie radę. Tylko się przełamcie i choć raz zajrzyjcie do nas na wyprawę.
A już pod koniec listopada odbędzie się oczywiście jak co roku w Grójeckim Ośrodku Kultury, projekcja filmu z Green Velo 6. Będzie można się zapisać i porozmawiać o sprawach rowerowych i organizacyjnych. Już teraz zapraszamy.
Obserwujcie stronę a łatwiej będzie Wam z nami utrzymywać kontakt.

<iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fwgrrowerowygrojec%2Fposts%2Fpfbid02tjZuXZAHq8nVRbTghG5i32WkXZoQpRR6dRDDRBAYYnThbkoZedjdpGoo4xgWWHpTl&show_text=true&width=500″ width=”500″ height=”761″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowfullscreen=”true” allow=”autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share”></iframe>